okres Beroun

Vrchní sestra

Místo výkonu práce

Datum nástupu

Ihned - dle Vašich možností

Posláním týmů Domácí péče Včelka je pomáhat lidem, kteří se z důvodu změny svého zdravotního stavu ocitli v nepříznivé životní situaci a umožnit jim zůstat co nejdéle ve vlastním domově, kde se cítí dobře.

Do týmu pro okres Beroun hledáme vrchní sestru, která bude pravou rukou vedoucí pobočky.

Co bude Vaše práce?

  • plánování práce pro sestry v terénu
  • podílení se na vedení a motivaci týmu
  • komunikace s lékaři
  • kontrola zdravotní dokumentace a poukazů
  • přímá péče o klienty v domácím prostředí
  • edukace pacientů a rodinných příslušníků
  • administrativní úkony potřebné k zajištění péče o pacienta

Bez čeho se neobejdeme?

  • vzdělání odpovídající kvalifikaci všeobecné sestry (odbornost S2)
  • praxe u lůžka min. 2 roky
  • výborné komunikační a organizační dovednosti
  • empatii k potřebám klientů a jejich rodinných příslušníků
  • trestní a občanskou bezúhonnost
  • profesionální vystupování
  • slušnost a spolehlivost
  • řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)

...se vším ostatní Vám rádi pomůžeme

Co Vám můžeme nabídnout?

  • základní mzdu 45.000 Kč/měsíc
  • zohlednění času stráveného na cestách k pacientům
  • příplatky za víkendy, svátky a případné přesčasy
  • možnost odborného růstu (akreditované kurzy MZČR, specializační vzdělávání – hrazené zaměstnavatelem včetně dopravy a ubytování)
  • zázemí a podporu stabilního zdravotnického zařízení s celorepublikovou působností
  • vybavení a ochranné pomůcky, které budete potřebovat ke své práci
  • služební automobil (i pro osobní účely)
  • flexibilní pracovní dobu (bez směnného provozu)
  • Multisport kartu s příspěvkem zaměstnavatele
  • 5 týdnů dovolené
  • Shell kartu
  • neomezený přístup do online knihovna BookPort
  • zaměstnaneckou slevovou kartu do sítě EUC lékáren
  • nadstandartní zdravotní péči s EUC Plus
  • stravenkový paušál
  • zvýhodněné volání od O2
  • výhodné pojištění odpovědnosti
  • partnerské slevy

Co Vás čeká po odeslání životopisu?

Pokud budete splňovat naše požadavky, budeme Vás kontaktovat a domluvíme se na osobní schůzce, kde probereme možnosti spolupráce. Těšíme se na Vás!

Máte otázky? Napište nám

V případě, že Vás výše uvedená nabídka oslovila, zasílejte prosím své profesní životopisy nebo nás kontaktujte.

Žádost o péči